Yachtikon - Profesionalno čiščenje in vzdrževanje

Nemecká spoločnosť Yachticon bola založená v roku 1982 a odvtedy sa stala jedným z popredných svetových dodávateľov čistiacich a údržbárskych výrobkov pre lodný priemysel, obľúbená v lodnom svete vďaka svojej neustálej obnove a zlepšovaniu - výrobky priemernej kvality. V 50 krajinách.
Z viac ako tisícky ich výrobkov sme teraz vybrali tie, ktoré určite zaujmú miestnych jachtárov.

Filtriranje
Stanje izdelka
Cena(EUR)
10,43 EUR - 55,81 EUR
Vsi izdelki v tej kategoriji40 izdelek

Yachticon odstranjevalec pajčevine 500 ml

021928
Številka artikla:
021928
10
21,44 EUR
19,29 EUR
Cena na enoto: 29,68 EUR/liter
Na zalogi

Yachticon Odstranjevalec alg in školjk 0,5 l

022136
Številka artikla:
022136
10
21,96 EUR
19,77 EUR
Cena na enoto: 39,53 EUR/liter
Na zalogi

Yachticon Premium trdo vosek Teflon 500 ml

020469
Številka artikla:
020469
10
28,53 EUR
25,68 EUR
Cena na enoto: 51,36 EUR/liter
Na zalogi

Čistilo in polirnik za škornje Yachticon, 500 ml

022824
Številka artikla:
022824
10
21,44 EUR
19,29 EUR
Cena na enoto: 38,59 EUR/liter
Na zalogi

Yachticon GFK Supercleaner 500 ml

020008
Številka artikla:
020008
9
18,85 EUR
16,96 EUR
Cena na enoto: 33,93 EUR/liter
Na zalogi

Yachticon polirna pasta, fina granulacija 250 g

022822
Številka artikla:
022822
10
27,49 EUR
24,74 EUR
Cena na enoto: 98,95 EUR/kg
Na zalogi

Yachticon vosek pod vodno črto 500 ml

022124
Številka artikla:
022124
9
22,51 EUR
20,26 EUR
Cena na enoto: 40,52 EUR/liter
Na zalogi

Yachticon pasta za poliranje, srednje zrnatosti 250 g

022821
Številka artikla:
022821
10
27,49 EUR
24,74 EUR
Cena na enoto: 98,95 EUR/kg
Na zalogi

Čistilo za jadra in ponjave Yachticon 500 ml

021027
Številka artikla:
021027
9
17,01 EUR
15,31 EUR
Cena na enoto: 30,63 EUR/liter
Na zalogi

Čistilo za gumijaste čolne Yachticon 500 ml

021177
Številka artikla:
021177
10
17,28 EUR
15,55 EUR
Cena na enoto: 31,1 EUR/liter
Na zalogi

Yachticon Čistilo za pragove 500 ml

021025
Številka artikla:
021025
10
20,16 EUR
18,14 EUR
Cena na enoto: 36,28 EUR/liter
Na zalogi

Yachticon Visoko hitrostni vosek 500 ml

021930
Številka artikla:
021930
10
22,22 EUR
20 EUR
Cena na enoto: 40 EUR/liter
Na zalogi

Yachticon Anti Gilb zdravljenje za rumenenje 500 ml

020102
Številka artikla:
020102
10
21,44 EUR
19,29 EUR
Cena na enoto: 38,59 EUR/liter
Na zalogi

Yachticon groba polirna pasta 250 g

022820
Številka artikla:
022820
10
27,49 EUR
24,74 EUR
Cena na enoto: 98,95 EUR/kg
Na zalogi

Yachticon čistilo za steklo in gel 500 ml

022175
Številka artikla:
022175
10
18,06 EUR
16,26 EUR
Cena na enoto: 32,51 EUR/liter
Na zalogi

Yachticon Wonder Bilge 500ml

021026
Številka artikla:
021026
9
21,99 EUR
19,79 EUR
Cena na enoto: 39,58 EUR/liter
Na zalogi

Yachticon impregnacijski sprej 400 ml

021028
Številka artikla:
021028
10
18,06 EUR
16,26 EUR
Cena na enoto: 40,64 EUR/liter
Na zalogi
Vsi izdelki v tej kategoriji40 izdelek
Jezik in valuta
Nalaganje...
Nalaganje...
Prijava
ali
Pozabljeno geslo
Nalaganje...
Kategorije
Menijske postavke