Barve in prozorni laki

Medzinárodné farby sú vysokokvalitné lodné farby, ktoré sa často používajú na natieranie lodných palúb. Tieto farby sú mimoriadne trvanlivé a odolné voči škodlivým vplyvom morského prostredia, ako je slnečné žiarenie, soľ a voda. Správne aplikované farby International chránia lodnú palubu a zabezpečujú jej dlhú životnosť. Správna príprava a aplikácia sú veľmi dôležité na dosiahnutie úspešného konečného výsledku a oplatí sa, aby prácu vykonal profesionál.

Filtriranje
Stanje izdelka
Cena(EUR)
23,54 EUR - 102,11 EUR
Vsi izdelki v tej kategoriji55 izdelek

International Toplac PLUS Sredozemsko belo 2,5 l

642108
Številka artikla:
642108
5
129,87 EUR
122,82 EUR
Na zalogi

International Perfection Blau 990 0,75 l

641522
Številka artikla:
641522
14
67,8 EUR
57,63 EUR
Cena na enoto: 76,84 EUR/liter
Na zalogi

International Perfection zelen 663 0,75 l

641523
Številka artikla:
641523
14
67,8 EUR
57,63 EUR
Cena na enoto: 76,84 EUR/liter
Na zalogi

International Interdeck Modra 923 750 ml

641491
Številka artikla:
641491
2
44,49 EUR
43,47 EUR
Cena na enoto: 57,96 EUR/liter
Na zalogi

International Toplac PLUS Donegal zelen 0,75 l

642137
Številka artikla:
642137
41,88 EUR
42,95 EUR
Na zalogi

International Toplac PLUS Oxford modra 0,75 l

642143
Številka artikla:
642143
15
41,88 EUR
35,59 EUR
Na zalogi

International Super Gloss HS bela 0,75 l

641761
Številka artikla:
641761
4
44,49 EUR
42,42 EUR
Cena na enoto: 56,57 EUR/liter
Na zalogi

International Interdeck barva peska 750 ml

641492
Številka artikla:
641492
2
44,49 EUR
43,47 EUR
Cena na enoto: 57,96 EUR/liter
Na zalogi

Mednarodni originalni lak sijajen 0,75 l

641528
Številka artikla:
641528
2
31,4 EUR
30,64 EUR
Cena na enoto: 40,85 EUR/liter
Na zalogi

International Toplac PLUS Mauritius modra 0,75

642145INT
Številka artikla:
642145INT
41,61 EUR
42,95 EUR
Na zalogi

Mednarodna krema za medetažo 027 750 ml

641494
Številka artikla:
641494
2
44,49 EUR
43,47 EUR
Cena na enoto: 57,96 EUR/liter
Na zalogi

Nosilec za kovinske reflektorje za ograjo 20 mm

642125INT
Številka artikla:
642125INT
15
41,61 EUR
35,37 EUR
Na zalogi

International Toplac PLUS rumena 0,75 l

642123
Številka artikla:
642123
15
41,88 EUR
35,59 EUR
Na zalogi

Jelkov drog iz tikovine 120 cm

642133INT
Številka artikla:
642133INT
15
43,6 EUR
37,06 EUR
Na zalogi

International Toplac PLUS ognjeno rdeče 0,75 l

642127INT
Številka artikla:
642127INT
15
41,61 EUR
35,37 EUR
Na zalogi

International Toplac Rdeča 011 0,75 l

641721
Številka artikla:
641721
15
41,09 EUR
34,92 EUR
Cena na enoto: 46,57 EUR/liter
Na zalogi

International Toplac Rdeča 501 0,75 l

641722
Številka artikla:
641722
15
41,09 EUR
34,92 EUR
Cena na enoto: 46,57 EUR/liter
Na zalogi
Vsi izdelki v tej kategoriji55 izdelek

Vysoko kvalitné farebné farby na jachty s vysokou odolnosťou a leskom.

Farby zodpovedajúce farebným kódom za výrobkami sú nasledovné:

Jezik in valuta
Nalaganje...
Nalaganje...
Prijava
ali
Pozabljeno geslo
Nalaganje...
Kategorije
Menijske postavke