Promocije
Vsi izdelki v tej kategoriji619
izdelek
Lestev za čoln z 4 stopnicami, kovinsko-teakov ročaj, 110 cm
566-4KR
Številka artikla:
566-4KR
15
163,13 EUR
138,66 EUR
Na zalogi
Stopnišče za čoln iz nerjavečega jekla, raztegljivo za 3 stopinje, široko
3734
Številka artikla:
3734
Barva:
nerjaveče jeklo
15
165,23 EUR
140,44 EUR
Na zalogi
Lestev za čoln iz nerjavečega jekla, raztegljiva do 4 stopinj,
553-4
Številka artikla:
553-4
15
165,75 EUR
140,89 EUR
Na zalogi
Lestev za čoln iz nerjavečega kovinskega materiala, raztegljiva za 4 stopinje, široka
554-4
Številka artikla:
554-4
15
174,41 EUR
148,25 EUR
Na zalogi
Stopniščna lestve 3-stopenjska teleskopska platforma iz nerjavečega jekla spodaj
568-3
Številka artikla:
568-3
Barva:
nerjaveče jeklo
15
180,7 EUR
153,6 EUR
Na zalogi
International VC- Offshore sivo-bela 2 l
641676
Številka artikla:
641676
15
183,59 EUR
156,05 EUR
Cena na enoto: 78,03 EUR/liter
Na zalogi
International VC-Offshore EU črno 2 l
641680
Številka artikla:
641680
15
183,59 EUR
156,05 EUR
Cena na enoto: 78,03 EUR/liter
Na zalogi
Stopnišče za čoln iz nerjavečega jekla, raztegljivo v 4 stopnjah, široko
3735
Številka artikla:
3735
Barva:
nerjaveče jeklo
15
197,75 EUR
168,09 EUR
Na zalogi
Stopnišče za čoln 4-stopenjska teleskopska platforma iz nerjavečega jekla spodaj
568-4
Številka artikla:
568-4
Barva:
nerjaveče jeklo
15
200,64 EUR
170,54 EUR
Na zalogi
Zložljiva platforma s 3-stopenjskim lestvom iz kovine in plastike
281403
Številka artikla:
281403
15
209,58 EUR
178,15 EUR
Na zalogi
International Micron 350 temno modra 2,5 l
642010
Številka artikla:
642010
15
222,94 EUR
189,49 EUR
Cena na enoto: 75,8 EUR/liter
Na zalogi
Lestev za čoln z izstopom iz nerjavečega jekla in tikovine, 2 stopnji
124216
Številka artikla:
124216
Barva:
nerjaveče jeklo
15
239,46 EUR
203,54 EUR
Na zalogi
Lestev za čoln z izstopom iz nerjavečega jekla in tikovine, 2 stopnji
598
Številka artikla:
598
Barva:
nerjaveče jeklo
15
240,77 EUR
204,66 EUR
Na zalogi
Platforma z motorno nosilno konstrukcijo iz nerjavečega jekla in teka
599
Številka artikla:
599
Barva:
nerjaveče jeklo
15
249,69 EUR
212,24 EUR
Na zalogi
Vsi izdelki v tej kategoriji619
izdelek