Mednarodno - Profesionalno čiščenje in vzdrževanje

International - profesionalno čiščenje in vzdrževanje

Profesionalni čistilni in vzdrževalni izdelki znamke International. Odlična kakovost za nego čolna.

Filtriranje
Stanje izdelka
Cena(EUR)
15,68 EUR - 102,05 EUR
Vsi izdelki v tej kategoriji11 izdelek

International Primocon siva 2,5 l

641424
Številka artikla:
641424
102,05 EUR
Cena na enoto: 40,82 EUR/liter
Na zalogi

Mednarodno premium teak olje 500 ml

641216
Številka artikla:
641216
18,3 EUR
Cena na enoto: 36,59 EUR/liter
Na zalogi

Sadira impregnacija za tkanine 1L

653027
Številka artikla:
653027
42,53 EUR
Cena na enoto: 85,06 EUR/liter
Na zalogi

International Marine Polish polirno sredstvo 500 ml

641207
Številka artikla:
641207
18,3 EUR
Cena na enoto: 36,59 EUR/liter
Na zalogi

Mednarodno drgnjenje tekočin. 500

641205
Številka artikla:
641205
18,3 EUR
Cena na enoto: 36,59 EUR/liter
Na zalogi

Mednarodni odstranjevalec madežev 500 ml

641204
Številka artikla:
641204
18,3 EUR
Cena na enoto: 36,59 EUR/liter
Na zalogi

Mednarodni super čistilec 500 ml

641200
Številka artikla:
641200
15,68 EUR
Cena na enoto: 31,36 EUR/liter
Na zalogi

International Primocon siva 0,75 l

641425
Številka artikla:
641425
34,52 EUR
Cena na enoto: 46,03 EUR/liter
Za naročilo

International Polirni in vosek 500 ml

641214
Številka artikla:
641214
18,82 EUR
Cena na enoto: 37,64 EUR/liter
Za naročilo

International Obnovitelj tikovine 500 ml

641215
Številka artikla:
641215
18,3 EUR
Cena na enoto: 36,59 EUR/liter
Za naročilo

Mednarodni morski vosek 500 ml

641213
Številka artikla:
641213
16,2 EUR
Cena na enoto: 32,4 EUR/liter
Za naročilo
Vsi izdelki v tej kategoriji11 izdelek
Jezik in valuta
Nalaganje...
Nalaganje...
Prijava
ali
Pozabljeno geslo
Nalaganje...
Kategorije
Menijske postavke