Tmel, lepilo, dekoracija

Tesnila, lepila, dekoracija

Močna tesnila, lepila in dekorativni materiali za čolne. Zagotovite popolno prileganje in videz vašega čolna.

Filtriranje
Stanje izdelka
Barva
Material
Cena(EUR)
3,43 EUR - 96,79 EUR
Vsi izdelki v tej kategoriji50 izdelek

Komplet za popravilo cevi Jobe

410010001
Številka artikla:
410010001
10
20,91 EUR
18,82 EUR
Na zalogi

Jobe Komplet za popravilo Aero SUP črn

480019004
Številka artikla:
480019004
10
20,91 EUR
18,82 EUR
Na zalogi

Soudal FixAll Turbo tesnilni lepilni trak 125ml.

134137
Številka artikla:
134137
50
8,37 EUR
4,19 EUR
Za naročilo

Sikaflex 291i črna cev z 70 ml

SF29169
Številka artikla:
SF29169
32,45 EUR
Na zalogi

Komplet za lepljenje za PVC napihljivo čoln

1178
Številka artikla:
1178
47,33 EUR
Na zalogi

Komplet za lepljenje za neopren čolne z napihljivim dnom

1179
Številka artikla:
1179
40,01 EUR
Na zalogi

Sika-Aktivator 205 (Cleaner 205) 250 ml pločevinka

SF44501
Številka artikla:
SF44501
33,99 EUR
Cena na enoto: 135,96 EUR/liter
Na zalogi

Sikaflex 295UV črn 300ml SAMO ZA POKLICNO UPORABO!

SF48499
Številka artikla:
SF48499
30,59 EUR
Cena na enoto: 101,96 EUR/liter
Na zalogi

"ADEPRENE FORTE NA" LEPLJIVI NEOPREN za ČOLNE NA NAPUHANJE

584951
Številka artikla:
584951
15,88 EUR
Cena na enoto: 244,31 EUR/liter
Na zalogi

Sikaflex 290 DC Pro črna maloprodajna različica 300ml

SF519432
Številka artikla:
SF519432
Barva:
črna
31,9 EUR
Cena na enoto: 106,32 EUR/liter
Na zalogi

Sikaflex-291 i-cure BELO 300ml kartuša

SF48493
Številka artikla:
SF48493
Barva:
bela
19,86 EUR
Cena na enoto: 66,2 EUR/liter
Na zalogi

Sikaflex-292 i-cure bela 300ml kartuša

SF48497
Številka artikla:
SF48497
31,11 EUR
Cena na enoto: 103,71 EUR/liter
Na zalogi

Sikaflex-291 i-cure ČRNA 300ml kartuša

SF48492
Številka artikla:
SF48492
Barva:
črna
19,86 EUR
Cena na enoto: 66,2 EUR/liter
Na zalogi

Sikaflex-291 i-cure JEKLENO SIVO 300ml kartuša

SF48494
Številka artikla:
SF48494
Barva:
siva
19,86 EUR
Cena na enoto: 66,2 EUR/liter
Na zalogi

Lepilo za PVC napihljive čolne

584967
Številka artikla:
584967
6,21 EUR
Cena na enoto: 95,49 EUR/liter
Na zalogi

Univerzalni vodoodporni lepilni trak 2x7 gramov

585041
Številka artikla:
585041
23,62 EUR
Cena na enoto: 1 687,16 EUR/kg
Na zalogi

Tekadom Aquakit podvodno tesnilo TRX

089606
Številka artikla:
089606
10,18 EUR
Na zalogi
Vsi izdelki v tej kategoriji50 izdelek
Jezik in valuta
Nalaganje...
Nalaganje...
Prijava
ali
Pozabljeno geslo
Nalaganje...
Kategorije
Menijske postavke