Plasti Dip

Plastidip

Elastični in vodoodporni premazi znamke Plastidip. Zaščitite svoj čoln in dodatke z enostavno nanosljivim slojem.

Filtriranje
Stanje izdelka
Cena(EUR)
6,52 EUR - 137,98 EUR
Vsi izdelki v tej kategoriji27 izdelek

Plasti Dip gumijasti premaz v spreju, prozorna, 311 g

089821
Številka artikla:
089821
23,3 EUR
Cena na enoto: 74,93 EUR/gramm
Na zalogi

Plasti Dip temeljni premaz v spreju (primer), 400 ml

089848
Številka artikla:
089848
26,18 EUR
Cena na enoto: 65,46 EUR/liter
Na zalogi

Plasti Dip gumijasti premaz v spreju, bela, 311 g

089819
Številka artikla:
089819
19,11 EUR
Cena na enoto: 61,46 EUR/gramm
Na zalogi

Plasti Dip gumijasti premaz v spreju, zlata, 311 g

089837
Številka artikla:
089837
18,59 EUR
Cena na enoto: 59,77 EUR/gramm
Na zalogi

Plasti Dip gumijasti premaz v spreju, rdeča, 311 g

089823
Številka artikla:
089823
16,76 EUR
Cena na enoto: 53,88 EUR/gramm
Na zalogi

Plasti Dip gumijasti premaz v spreju, neonsko modra, 311 g

089841
Številka artikla:
089841
18,59 EUR
Cena na enoto: 59,77 EUR/gramm
Na zalogi

Plasti Dip gumijasti premaz v spreju, maskirno rjava (Camo Brown), 311 g

089843
Številka artikla:
089843
19,11 EUR
Cena na enoto: 61,46 EUR/gramm
Na zalogi

Plasti Dip gumijasti premaz v spreju, zelena, 311 g

089867
Številka artikla:
089867
19,64 EUR
Na zalogi

Plasti Dip gumijasti premaz v spreju, maskirno zelena (Camo Green), 311 g

089844
Številka artikla:
089844
18,59 EUR
Cena na enoto: 59,77 EUR/gramm
Na zalogi

Plasti Dip gumijasti premaz v spreju, maskirno peščena (Camo Tan), 311 g

089845
Številka artikla:
089845
18,59 EUR
Cena na enoto: 59,77 EUR/gramm
Na zalogi

Plasti Dip razredčilo, 500 ml

089834
Številka artikla:
089834
10,73 EUR
Cena na enoto: 21,47 EUR/liter
Na zalogi

Plasti Dip tekoča guma, prozorna, 3 kg

089816
Številka artikla:
089816
137,98 EUR
Cena na enoto: 45,99 EUR/kg
Za naročilo

Plasti Dip tekoča guma, črna, 3 kg

089812
Številka artikla:
089812
137,98 EUR
Cena na enoto: 45,99 EUR/kg
Za naročilo

Plasti Dip tekoča guma, modra, 3 kg

089813
Številka artikla:
089813
137,98 EUR
Cena na enoto: 45,99 EUR/kg
Za naročilo

Plasti Dip tekoča guma, bela, 3 kg

089811
Številka artikla:
089811
137,98 EUR
Cena na enoto: 45,99 EUR/kg
Za naročilo

Plasti Dip gumijasti premaz v spreju, črna, 311 g

089820
Številka artikla:
089820
19,11 EUR
Cena na enoto: 61,46 EUR/gramm
Za naročilo
Vsi izdelki v tej kategoriji27 izdelek
"

Plasti Dip ® tekuté gumové výrobky sú vyrábané na základe jedinečnej originálnej receptúry.

Medzi výrobkami Plasti Dip ® nájdete vždy tú správnu voľbu, pretože tieto profesionálne výrobky sú mimoriadne univerzálne.
Ľahko sa používajú a vďaka dlhej životnosti sa dajú použiť aj ako špeciálne riešenie vo všetkých oblastiach použitia.
Či už ho použijete na ochranu, údržbu, dizajn alebo impregnáciu, tekutá guma Plasti Dip ® je pre vás tým správnym riešením.
Jeho špeciálne zloženie ponúka možnosť mnohých aplikácií pri údržbe a opravách vašej lode.

Izoluje a utesňuje - chráni pred slanou vodou - impregnuje - nekĺže

Jezik in valuta
Nalaganje...
Nalaganje...
Prijava
ali
Pozabljeno geslo
Nalaganje...
Kategorije
Menijske postavke