Čistila in negovalna sredstva

Čistilna in negovalna sredstva

Specializirana čistilna in negovalna sredstva za čolne. Ohranite svoj čoln sijoče čist.

Filtriranje
Stanje izdelka
Cena(EUR)
14,11 EUR - 549,11 EUR
Vsi izdelki v tej kategoriji31 izdelek

Blue Marine New Magic nega za gumenjake 0,75 l

1169-3
Številka artikla:
1169-3
41,33 EUR
Cena na enoto: 55,11 EUR/liter
Na zalogi

Blue Marine nova nega gumijastega čolna 0,5 l

1169-1
Številka artikla:
1169-1
38,19 EUR
Cena na enoto: 76,38 EUR/liter
Na zalogi

Blue Marine odstranjevalec rje

2675
Številka artikla:
2675
38,19 EUR
Cena na enoto: 50,92 EUR/liter
Na zalogi

Blue Marine šampon za čevlje 1 l

2676
Številka artikla:
2676
21,17 EUR
Cena na enoto: 21,17 EUR/liter
Na zalogi

Čistilo za palube STAR BRITE 950 ml pepel

13-SDECK
Številka artikla:
13-SDECK
23,29 EUR
Cena na enoto: 24,52 EUR/liter
Na zalogi

Sadira Wash & Wax tekoča milo za škornje 1L

653003
Številka artikla:
653003
32,06 EUR
Cena na enoto: 64,12 EUR/liter
Na zalogi

Blue Marine SHMUFFEX univerzalni odstranjevalec plesni 750 ml

2697
Številka artikla:
2697
29,55 EUR
Na zalogi

Aqua Kem Green koncentrat 0,75 l

570008
Številka artikla:
570008
27,93 EUR
Cena na enoto: 18,62 EUR/liter
Na zalogi

Blue Marine nega tikovine

2656-1
Številka artikla:
2656-1
35,57 EUR
Cena na enoto: 47,43 EUR/liter
Na zalogi

Aqua Kem Blue koncentrat 0,78 l

570010
Številka artikla:
570010
32,51 EUR
Cena na enoto: 16,25 EUR/liter
Na zalogi

Odstranjevalec pajčevine in galebjega iztrebka 500 ml YMA

021591
Številka artikla:
021591
23,29 EUR
Cena na enoto: 35,84 EUR/liter
Na zalogi

Vivo Tekoče olje iz tikovine 1 kg

2655-1
Številka artikla:
2655-1
29,29 EUR
Cena na enoto: 29,29 EUR/kg
Na zalogi

Blue Marine tekoča kemična straniščna školjka

3886-2
Številka artikla:
3886-2
29,03 EUR
Cena na enoto: 29,03 EUR/liter
Na zalogi

Blue Marine čistilo za oblazinjeno pohištvo, 0,75 l

2699
Številka artikla:
2699
28,24 EUR
Cena na enoto: 37,66 EUR/liter
Na zalogi

Aqua izpiralni koncentrat 0,75 l

18-AR07
Številka artikla:
18-AR07
19,6 EUR
Cena na enoto: 28,01 EUR/liter
Na zalogi

STAR BRITE šampon za čolne modri 950 ml

13-SBOATW4
Številka artikla:
13-SBOATWAS
20,68 EUR
Cena na enoto: 21,77 EUR/liter
Na zalogi

STAR BRITE šampon za čolne modri 950 ml

13-SALUP
31,15 EUR
Cena na enoto: 32,79 EUR/liter
Na zalogi
Vsi izdelki v tej kategoriji31 izdelek
Jezik in valuta
Nalaganje...
Nalaganje...
Prijava
ali
Pozabljeno geslo
Nalaganje...
Kategorije
Menijske postavke