Zaviralec alg

Medzinárodné farby proti riasam sú vysokokvalitné lodné farby určené na zabránenie hromadeniu rias a mušlí na trupe. Tieto farby sú odolné a účinné a sú k dispozícii v rôznych povrchových úpravách vrátane tých, ktoré sú vhodné pre sladkú aj slanú vodu.

Používanie farieb proti riasam je dôležité najmä pri plavbe loďou, pretože zabránenie tvorbe rias na trupe môže ovplyvniť rýchlosť a účinnosť lode. Medzinárodné farby proti riasam udržiavajú lode čisté a efektívne a zároveň znižujú náklady na údržbu a čas strávený čistením a údržbou lodí.

Medzinárodné farby proti riasam možno použiť na všetky časti lode vrátane trupu, plachiet a tiež kovových častí. Farby sa ľahko aplikujú a sú k dispozícii v rôznych farbách a typoch, ktoré vyhovujú rôznym požiadavkám a rozpočtom lodí.

Filtriranje
Stanje izdelka
Cena(EUR)
14,58 EUR - 222,57 EUR
Vsi izdelki v tej kategoriji62 izdelek

International VC-Offshore EU črno 2 l

641680
Številka artikla:
641680
15
183,29 EUR
155,8 EUR
Cena na enoto: 77,9 EUR/liter
Na zalogi

International VC- Offshore sivo-bela 2 l

641676
Številka artikla:
641676
15
183,29 EUR
155,8 EUR
Cena na enoto: 77,9 EUR/liter
Na zalogi

International Boatguard 100 kremaste barve 2,5 l

642086
Številka artikla:
642086
15
104,49 EUR
88,82 EUR
Cena na enoto: 35,53 EUR/liter
Na zalogi

International Micron 350 temno modra 2,5 l

642010
Številka artikla:
642010
15
222,57 EUR
189,19 EUR
Cena na enoto: 75,68 EUR/liter
Na zalogi

International Boatguard 100 sivo belo 0,75 l

642085
Številka artikla:
642085
15
35,33 EUR
30,03 EUR
Cena na enoto: 40,04 EUR/liter
Na zalogi

International Cruiser 250 sivo-bela 0,75 l

642070
Številka artikla:
642070
15
49,73 EUR
42,27 EUR
Cena na enoto: 56,36 EUR/liter
Na zalogi

International Ultra 300 sivo bela 0,75 l

642041
Številka artikla:
642041
15
75,92 EUR
64,53 EUR
Cena na enoto: 86,04 EUR/liter
Na zalogi

International Cruiser 200 bel 0,75L

642062
Številka artikla:
642062
15
52,35 EUR
44,5 EUR
Na zalogi

International Ultra 300 modra 0,75 l

642050INT
Številka artikla:
642050INT
15
75,66 EUR
64,31 EUR
Cena na enoto: 85,75 EUR/liter
Na zalogi

International Micron 350 sivo-bela 0,75 l

642001
Številka artikla:
642001
15
83,78 EUR
71,21 EUR
Cena na enoto: 94,95 EUR/liter
Na zalogi

International Micron 350 rdeč 0,75 l

642021
Številka artikla:
642021
15
83,78 EUR
71,21 EUR
Cena na enoto: 94,95 EUR/liter
Na zalogi

International Ultra 300 temno modra 0,75 l

642047
Številka artikla:
642047
15
75,92 EUR
64,53 EUR
Cena na enoto: 86,04 EUR/liter
Na zalogi

International Boatguard 100 rdeča 0,75 l

642093
Številka artikla:
642093
15
35,33 EUR
30,03 EUR
Cena na enoto: 40,04 EUR/liter
Na zalogi

International Cruiser 250 temno modra 0,75 l

642074
Številka artikla:
642074
15
49,73 EUR
42,27 EUR
Cena na enoto: 56,36 EUR/liter
Na zalogi

International Cruiser 250 rdeča 0,75 l

642078
Številka artikla:
642078
15
49,73 EUR
42,27 EUR
Cena na enoto: 56,36 EUR/liter
Na zalogi

International Propeller Temeljni premaz rdeč 250 ml

641693
Številka artikla:
641693
15
20,92 EUR
17,79 EUR
Cena na enoto: 59,29 EUR/liter
Na zalogi

International Cruiser 200 črno 2,5L

642061
Številka artikla:
642061
15
154,48 EUR
131,31 EUR
Za naročilo
Vsi izdelki v tej kategoriji62 izdelek
Jezik in valuta
Nalaganje...
Nalaganje...
Prijava
ali
Pozabljeno geslo
Nalaganje...
Kategorije
Menijske postavke