Fundacija

Medzinárodné základné farby sa môžu použiť ako prvý náter na natieranie trupu. Tieto základné nátery sú obzvlášť dôležité, pretože pomáhajú predchádzať korózii a iným poškodeniam trupu a zároveň zabezpečujú lepšiu priľnavosť farby.

Medzinárodné základné nátery sú k dispozícii v rôznych typoch vrátane epoxidových základných náterov, polyuretánových základných náterov, základných náterov, hliníkových základných náterov a mnohých ďalších typov. Tieto nátery poskytujú optimálnu ochranu trupu a zároveň zabezpečujú lepšiu priľnavosť a vzhľad konečnej farby.

Medzinárodné základné nátery sa ľahko aplikujú a možno ich použiť na rôzne povrchy vrátane dreva, plastu, kovu a iných materiálov. Základné nátery International dodávajú lodiam dlhú životnosť a odolnosť a zároveň zlepšujú ich vzhľad.

Základné nátery International sú dôležitou súčasťou údržby lodí a pomáhajú zachovať stav trupu počas dlhodobého používania. K dispozícii je široká škála základných náterov International, ktoré vyhovujú rôznym požiadavkám a rozpočtom lodí.

Medzi základné nátery International patrí mnoho produktov, ktoré účinne chránia pred osmózou sklenených vlákien. Osmóza sklených vlákien je poškodenie trupu, ku ktorému dochádza, keď vlhkosť preniká do trhlín a pľuzgierov v trupe. Tento problém postihuje nielen staré lode, ale aj nové lode, ktoré sú časom vystavené morskému prostrediu.

Medzinárodné farby na lode ponúkajú ochranu proti osmóze sklenených vlákien vďaka svojim špeciálnym receptúram. Tieto farby boli špeciálne vyvinuté na prevenciu a liečbu tohto typu poškodenia a poskytujú dlhotrvajúcu ochranu trupu.

Medzinárodné lodné farby sú k dispozícii v rôznych typoch vrátane epoxidových základných náterov, farieb proti riasam a jednofarebných farieb. Zložkové polyuretánové farby. Tieto výrobky nielenže poskytujú účinnú ochranu proti osmotizácii sklenených vlákien, ale sú aj ľahko aplikovateľné a odolné.

Medzinárodné farby na lode zahŕňajú aj výrobky so špeciálnou ochranou proti osmóze sklených vlákien. Tieto farby dokážu eliminovať problémy spôsobené osmózou a poskytujú dodatočnú ochranu trupu pred týmto typom poškodenia.

Celkovo sú medzinárodné farby na lode vynikajúcim riešením na ochranu sklenených vlákien pred osmózou a dlhodobú údržbu trupu. Použitie tohto typu náteru zlepšuje stav a životnosť trupu a umožňuje bezpečné a efektívne používanie plavidiel na mori.

Filtriranje
Stanje izdelka
Cena(EUR)
25,01 EUR - 196,39 EUR
Vsi izdelki v tej kategoriji19 izdelek

International One Up Foundation modro-siva 750ml

642175
Številka artikla:
642175
2
31,4 EUR
30,51 EUR
Cena na enoto: 12,21 EUR/liter
Na zalogi

International Gelshield Plus zelen 2,25 l

641401
Številka artikla:
641401
196,39 EUR
194,58 EUR
Cena na enoto: 77,83 EUR/liter
Na zalogi

International Perfection Foundation modra 2,5 l

641450
Številka artikla:
641450
14
169,15 EUR
143,78 EUR
Cena na enoto: 57,51 EUR/liter
Na zalogi

International Interprotect siva 2,5 l

641408
Številka artikla:
641408
1
144,01 EUR
141,15 EUR
Cena na enoto: 56,46 EUR/liter
Na zalogi

International VC-Tar 2 črn, 2,5 l

641649
Številka artikla:
641649
130,92 EUR
140,11 EUR
Cena na enoto: 56,04 EUR/liter
Na zalogi

International VC-Tar 2 črn, 1 l

641648
Številka artikla:
641648
2
62,83 EUR
61,02 EUR
Cena na enoto: 61,02 EUR/liter
Na zalogi

International Temeljni premaz za jahte, siv, 2,5 l

641403
Številka artikla:
641403
4
96,87 EUR
92,18 EUR
Cena na enoto: 36,87 EUR/liter
Na zalogi

International Interprotect bela 0,75 l

641411
Številka artikla:
641411
47,11 EUR
48,97 EUR
Cena na enoto: 65,3 EUR/liter
Na zalogi

International Gelshield Plus modra 2,25 l

641400
Številka artikla:
641400
196,39 EUR
Cena na enoto: 78,55 EUR/liter
Za naročilo

International Gelshield 200 zelen 2,5 l

641418
Številka artikla:
641418
146,63 EUR
Cena na enoto: 58,65 EUR/liter
Za naročilo

International Gelshield 200 siva 2,5 l

641416
Številka artikla:
641416
146,63 EUR
Cena na enoto: 58,65 EUR/liter
Za naročilo

International Interprotect bela 2,5 l

641410
Številka artikla:
641410
144,01 EUR
Cena na enoto: 57,6 EUR/liter
Za naročilo

International VC-Tar 2 bel 2,5 l

641651
Številka artikla:
641651
130,92 EUR
Cena na enoto: 52,37 EUR/liter
Za naročilo

International Gelshield 200 siva 0,75 l

641417
Številka artikla:
641417
47,11 EUR
Cena na enoto: 62,82 EUR/liter
Za naročilo

International VC-Tar 2 bela, 1 l

641650
Številka artikla:
641650
62,83 EUR
Cena na enoto: 62,83 EUR/liter
Za naročilo

International Interprotect siva 0,75 l

641409
Številka artikla:
641409
47,11 EUR
Cena na enoto: 62,82 EUR/liter
Za naročilo

International Gelshield 200 zelen 0,75 l

641419
Številka artikla:
641419
47,11 EUR
Cena na enoto: 62,82 EUR/liter
Za naročilo
Vsi izdelki v tej kategoriji19 izdelek
Jezik in valuta
Nalaganje...
Nalaganje...
Prijava
ali
Pozabljeno geslo
Nalaganje...
Kategorije
Menijske postavke