Lestev za čoln z 4 stopnicami, kovinsko-teakov ročaj, 110 cm

566-4KR
Številka artikla:
566-4KR
15
163,13 EUR
138,66 EUR
Na zalogi

Stopnišče za čoln iz nerjavečega jekla, raztegljivo za 3 stopinje, široko

3734
Številka artikla:
3734
Barva:
nerjaveče jeklo
15
165,23 EUR
140,44 EUR
Na zalogi

Lestev za čoln iz nerjavečega jekla, raztegljiva do 4 stopinj,

553-4
Številka artikla:
553-4
15
165,75 EUR
140,89 EUR
Na zalogi

Lestev za čoln iz nerjavečega kovinskega materiala, raztegljiva za 4 stopinje, široka

554-4
Številka artikla:
554-4
15
174,41 EUR
148,25 EUR
Na zalogi

Sidro Bruce Pflug 15 kg

101-15
Številka artikla:
101-15
15
175,98 EUR
149,58 EUR
Na zalogi

Stopniščna lestve 3-stopenjska teleskopska platforma iz nerjavečega jekla spodaj

568-3
Številka artikla:
568-3
Barva:
nerjaveče jeklo
15
180,7 EUR
153,6 EUR
Na zalogi

International VC- Offshore sivo-bela 2 l

641676
Številka artikla:
641676
15
183,59 EUR
156,05 EUR
Cena na enoto: 78,03 EUR/liter
Na zalogi

International VC-Offshore EU črno 2 l

641680
Številka artikla:
641680
15
183,59 EUR
156,05 EUR
Cena na enoto: 78,03 EUR/liter
Na zalogi

Stopnišče za čoln iz nerjavečega jekla, raztegljivo v 4 stopnjah, široko

3735
Številka artikla:
3735
Barva:
nerjaveče jeklo
15
197,75 EUR
168,09 EUR
Na zalogi

Stopnišče za čoln 4-stopenjska teleskopska platforma iz nerjavečega jekla spodaj

568-4
Številka artikla:
568-4
Barva:
nerjaveče jeklo
15
200,64 EUR
170,54 EUR
Na zalogi

Sidro Danforth 6 kg

011006
Številka artikla:
011006
15
204,34 EUR
173,69 EUR
Na zalogi

Zložljiva platforma s 3-stopenjskim lestvom iz kovine in plastike

281403
Številka artikla:
281403
15
209,58 EUR
178,15 EUR
Na zalogi

Sidro Bruce Pflug 20 kg

101-20
Številka artikla:
101-20
15
216,12 EUR
183,7 EUR
Na zalogi

International Micron 350 temno modra 2,5 l

642010
Številka artikla:
642010
15
222,94 EUR
189,49 EUR
Cena na enoto: 75,8 EUR/liter
Na zalogi

Lestev za čoln z izstopom iz nerjavečega jekla in tikovine, 2 stopnji

124216
Številka artikla:
124216
Barva:
nerjaveče jeklo
15
239,46 EUR
203,54 EUR
Na zalogi

Lestev za čoln z izstopom iz nerjavečega jekla in tikovine, 2 stopnji

598
Številka artikla:
598
Barva:
nerjaveče jeklo
15
240,77 EUR
204,66 EUR
Na zalogi

Platforma z motorno nosilno konstrukcijo iz nerjavečega jekla in teka

599
Številka artikla:
599
Barva:
nerjaveče jeklo
15
249,69 EUR
212,24 EUR
Na zalogi